Šaldiklis AHT MIAMI

1090,00 2999,00  su PVM

Calculate shipping price

Please fill in the fields below with the shipping destination details in order to calculate the shipping cost.

KIEK KAINUOS PRISTATYMAS

Pristatome AHT Miami šaldiklį, kuris puikiai papildo bet kokią komercinę šaldymo sistemą. Šaldikliai prekybos centrams, sukurti optimaliai laikyti ir rodyti šaldytą produkciją, gali pasigirti didele talpa ir lengvai naudojamomis funkcijomis.

Šaldikliai prekybos centrams, pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, yra patvarūs ir ilgaamžiški. AHT Miami šaldiklis turi patikimą kompresorių, kuris užtikrina efektyvų vėsinimą, o skaitmeninis temperatūros ekranas leidžia lengvai stebėti ir valdyti temperatūrą.

Šis elegantiško ir modernaus dizaino šaldiklis tikrai paliks įspūdį klientams, o jūsų produktai bus švieži ir sušaldyti. Šis komercinis šaldiklis su reguliuojamomis grotelėmis suteikia pritaikytų laikymo galimybių, kad atitiktų jūsų unikalius poreikius.

AHT Miami šaldiklis idealiai tinka naudoti bakalėjos parduotuvėse, savitarnos parduotuvėse ir kitose mažmeninės prekybos vietose. Tai ekonomiškas sprendimas tiems, kuriems reikia patikimo ir efektyvaus komercinio šaldiklio. Dėl savo energiją taupančio dizaino jis padeda sumažinti energijos sąnaudas ir išlaikyti mažas veiklos sąnaudas.

Be to, šį komercinį šaldiklį lengva valyti, todėl sutaupysite laiko ir pastangų. Dėl kompaktiško dydžio jis puikiai tinka įmonėms, turinčioms ribotą erdvę, tuo pačiu suteikiant pakankamai vietos saugyklai ir demonstravimui.

Investuoti į AHT Miami šaldiklį yra protingas pasirinkimas bet kuriam verslui, norinčiam atnaujinti savo komercinę šaldymo įrangą. Dėl savo kokybiškos konstrukcijos, patikimo veikimo ir modernaus dizaino šis komercinis šaldiklis tikrai viršys jūsų lūkesčius.

Atnaujinkite savo šaldymo įrangą naudodami AHT Miami šaldiklį ir suteikite savo klientams geriausią šaldytų produktų saugyklą ir demonstravimą.

SvorisN/A
IšmatavimaiN/A
Palaikoma temperatūra

-16°C -24°C

Dugnas

Plastmasinis

Šaldymo agentas

R290

Gamiontojo kilmės šalis

Austrija

Apšvietimas

LED

Atitirpinimas

Automatinis

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Šaldiklis AHT MIAMI”