Šaldiklis dėžė AHT RIO S | H

360,00 1096,00  su PVM
297,52 €905,79 € be PVM

  Pristatymas 
           5-15 d.d

Palaikoma temperatūra
            (-18÷ -24°C)

Šaldymo agentas
         R290 / R600

  Kartu komplektuojama
          Garantijos kortelė
          Pirkimo įrodymas – kvitas / FV

Šaldymo dėžės AHT RIO S yra puikus sprendimas bet kokiam verslui, kuriam reikalinga patikima ir energiją taupanti šaldymo įranga. Šie komerciniai šaldikliai sukurti taip, kad užtikrintų puikų našumą, efektyvumą ir ilgaamžiškumą, užtikrinant, kad jūsų produktai būtų laikomi tobuloje temperatūroje.

AHT RIO S šaldymo dėžės yra aukščiausios klasės komercinė šaldymo įranga, kurioje dera didelis našumas ir energijos vartojimo efektyvumas. Jis pasižymi erdviu interjeru, kuriame telpa didelis kiekis šaldytų prekių, todėl puikiai tinka naudoti prekybos centruose ir savitarnos parduotuvėse. Elegantiško ir modernaus dizaino AHT RIO S šaldiklis puikiai papildys bet kokią mažmeninės prekybos aplinką, o jo patvari konstrukcija užtikrina ilgalaikį veikimą. Šaldiklis pasižymi žemu triukšmo lygiu ir yra lengvai valomas, todėl tai puikus pasirinkimas įmonėms, norinčioms sumažinti eksploatacines išlaidas ir kartu teikti aukščiausios kokybės šaldymo sprendimus. Šaldiklyje AHT RIO S taip pat įrengtas energijos taupymo režimas, kuris padeda sumažinti elektros sąnaudas mažo eismo laikotarpiais. Dėl pažangios šaldymo technologijos ir patikimo veikimo AHT RIO S šaldiklis yra puiki investicija bet kokiam verslui, kuriam reikia aukštos kokybės šaldiklio.

Nors AHT RIO S šaldiklyje nėra LED apšvietimo, jame yra energiją taupanti šaldymo sistema, kuri sumažina elektros sąnaudas ir poveikį aplinkai. Šaldiklis taip pat pasižymi elegantišku, šiuolaikišku dizainu, kuris gali pagerinti bet kokios komercinės aplinkos išvaizdą ir pojūtį.

Šis šaldiklis yra ne tik praktiškas, bet ir malonus akims. Švari, balta išorė ir elegantiškas dizainas puikiai papildo bet kurią prekybinę erdvę. Dėl žemo triukšmo lygio jis nenukryps nuo jūsų įstaigos atmosferos.

Investuoti į AHT RIO S šaldiklį reiškia investuoti į savo verslo ilgaamžiškumą ir sėkmę. Dėl patvarios konstrukcijos, patikimos temperatūros kontrolės ir stilingos išvaizdos jis tikrai pritrauks ir išlaikys klientus. Netenkinkite mažiau, kai kalbate apie komercinius šaldymo poreikius – rinkitės AHT RIO S šaldiklį jau šiandien.

Pateiktos prekės nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės, todėl gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos

Svoris49 kg
Išmatavimai680 × 650 × 880 cm
Palaikoma temperatūra

-16°C -24°C

Šaldymo agentas

R290

Gamiontojo kilmės šalis

Austrija

Apšvietimas

Nėra

Atitirpinimas

Nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Šaldiklis dėžė AHT RIO S | H”