Carrier vertikalus šaldiklis

3199,00  su PVM

2643,80 € be PVM

  Pristatymas 
           1-3 d.d.

Palaikoma temperatūra
            (-20÷ -24 °C)

Šaldymo agentas
         R290

  Kartu komplektuojama
          Šaldoma 4 durų spinta
          Lentynos – 15vnt
          Kainos juostelės – 15 vnt
          1 mėnesio paleidimo garantija
          Pirkimo įrodymas – kvitas / FV

Siekiant padidinti pardavimus ir efektyviai panaudoti laisvą erdvę, rekomenduojame išbandyti  Carrier vertikalų  šaldiklį. Šie  vertikalūs šaldikliai ne tik suteiks jums puikų šaldymo sprendimą, bet taip pat padės sutaupyti vietos bei energijos sąnaudų.

Carrier vertikalūs šaldikliai puikiai tinka tiek mažoms, tiek didelėms prekybinėms vietoms. Jo inovatyvus dizainas leidžia efektyviai išnaudoti turimą plotą, taip suteikiant jums daugiau galimybių eksponuoti produktus ir pritraukti daugiau klientų.

Viena iš šio šaldiklio didžiųjų privalumų yra tai, kad jis taupo energiją. Tai reiškia, kad galėsite sumažinti energijos sąnaudas ir ilgalaikį energijos sąskaitų sumažinimą. Tai ne tik naudinga aplinkai, bet ir jūsų verslui – sutaupysite lėšų ir padidinsite pelną.

Kitas Carrier vertikalaus šaldiklio privalumas yra tai, kad jis nereikalauja didelio įnešimo perimetro. Tai reiškia, kad galėsite jį patogiai įrengti net mažesnėse erdvėse. Tai puikus sprendimas tiems, kurie nori išnaudoti kiekvieną centimetrą savo parduotuvėje.

Nepaisant savo kompaktiško dydžio, Carrier vertikalūs šaldikliai suteikia didelę talpą maisto produktų laikymui. Tai leis jums turėti daugiau pasirinkimo galimybių ir efektyviai organizuoti savo prekių atsargas.

Pasirinkdami Carrier vertikalų šaldiklį, galėsite pasitikėti aukščiausia kokybe, funkcionalumu ir energijos taupymo galimybėmis. Tai puikus sprendimas, kuris padės jums padidinti pardavimus, sutaupyti erdvės ir energijos sąnaudų bei efektyviai valdyti prekių atsargas.

Išorinis ir vidinis prietaiso korpusas pagaminti iš milteliniu būdu dažyto plieno. Kameros vidus apšviestas energiją taupančiu LED apšvietimu viršuje ir šone, stiklinės durelės leidžia patraukliai parodyti šaldiklio turinį. Prietaisas turi 12 reguliuojamų lentynų trimis lygiais. 40×57 cm lentyna. Išorinis elektroninis programuotojas su skaitmeniniu ekranu leidžia reguliuoti temperatūrą intervale nuo -16°C iki -24°C. Naudojant efektyvų Embraco įrenginį ir R290a šaltnešį, pasižymintį puikiomis termodinaminėmis savybėmis (inverterinis kompresorius), prietaisas yra pakankamai efektyvus net esant didelei apkrovai. Prieš išsiuntimą, kiekvienas ekraninis šaldiklis yra visapusiškai patikrintas techniniu ir vizualiniu požiūriu profesionalių aptarnavimo darbuotojų. Labai geros techninės ir vizualinės būklės. Suteikiame 1 mėnesio paleidimo garantiją.

Taipogi Monaxis.lt komanda suteikia prekės įnešimo, bei surinkimo vietoje paslaugas

Svoris385 kg
Išmatavimai250 × 80 × 235 cm
Būklė

Naudotas 9/10

Talpa l.

750

Energijos suvartojimas kWh/24h

11.9

Apšvietimas

LED

Palaikoma temperatūra

-20°C -24°C

šaldymo agentas

R290

Šalčio tipas

Statinis

Užraktas

Nėra

Gamintojo kilmės šalis

Vokietija

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Carrier vertikalus šaldiklis”