Daržovių pjaustyklė Ma-Ga 250.2

2279,00  su PVM

1883,47 € be PVM

  Pristatymas 
           2-10 d.d.

  Kartu komplektuojama
          Daržovių pjaustyklė
          Garantijos kortelė
          Pirkimo įrodymas – kvitas / FV

Daržovių pjaustyklė Ma-Ga MKJ3-250.2

Ma-Ga 250 daržovių pjaustyklė su greičio valdymu yra įrenginys skirtas daržovėms ir vaisiams smulkinti. Įrenginys turi greičio reguliavimą, kuris užtikrina optimalų įrenginio naudojimą ir pritaikymą prie smulkinamų produktų tipo.

Ši profesionali daržovių pjaustyklė – tai išskirtinė įranga jūsų virtuvėje ar restorane, kuri padės sutaupyti laiko ir pastangų daržovių paruošimo procese.

Ši daržovių pjaustyklė pasižymi ne tik patikimumu, bet ir efektyvumu. Jos galingas variklis lengvai susidoroja su įvairių tipų daržovėmis ir padeda greitai paruošti reikiamas žaliavas. Nustatomi pjovimo diskai leidžia pasirinkti tinkamiausią pjovimo būdą atsižvelgiant į jūsų poreikius – skiedros, lazdelės ar kubeliai.

Didelis pjaunamų daržovių kiekis per trumpą laiką padės optimizuoti virtuvės veiklą ir suteiks galimybę greičiau pagaminti patiekalus. Patogus valymo procesas taip pat yra svarbus privalumas – lengvai išardoma konstrukcija leidžia greitai ir efektyviai ją išvalyti po naudojimo.

Sutaupykite brangaus laiko virtuvėje su MA-GA 250 daržovių pjaustykle iš Monaxis.lt. Jos aukšta efektyvumas, patikimumas ir lengvas valymas padarys ją nepakeičiama pagalbininke jūsų pramoninėje virtuvėje.

Daržovėms ir vaisiams pjaustyti skirtos pjaustyklės privalumai :

  • Našumasnuo 150–300 kg/val. Įrenginys žymiai sutrumpina patiekalų ruošimo laiką. Pjovimo disko skersmuo – 26,4 cm. Pjovimo disko sukimosi reguliavimas nuo 0 iki 350 aps./min.
  • Dizainas – yra modulinė struktūra, pavaros blokas, dangtis su bunkeriais ir pagaminti keičiami pjovimo diskai iš nerūdijančio plieno . Ši medžiaga biologiškai inertiška , todėl chemiškai nereaguoja su apdorotu produktu.
  • Stabilumas – guminės kojelės neleidžia įrenginiui judėti veikimo metu.
  • Eksploatavimo laikas – įrenginio patikimumą užtikrina pjovimo diskai, tiesiogiai varomi galingo variklio su sliekine pavara .
  • Paskirtis – mašina daržovėms ir vaisiams bei sūriui smulkinti. Rekomenduojamas visų tipų maitinimo įstaigoms ir viešojo maitinimo įstaigoms (ligoninėms, valgykloms, barams, viešbučiams, picerijoms ir greito maisto parduotuvėms).
  • Funkcija – magnetinis saugos jungiklis kuris neleidžia įrenginiui įsijungti, kai nuimamas dangtelis arba atidarytas stūmiklis
Svoris34 kg
Išmatavimai37 × 46 × 65 cm
Būklė

Naujas

Galingumas

0.55kW

Įtampa

230V

Našumas

150-300 kg/h

Smulkinimo disko skersmuo

26.4cm

Apsisukimai

0-350/min

Gamintojo kilmės šalis

Lenkija

Garantija

12mėn.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Daržovių pjaustyklė Ma-Ga 250.2”