Elektrinis palečių vežimėlis AME13 Li-Ion

2619,00  su PVM

2164,46 € be PVM

  Pristatymas 
           2-10 d.d.

Keliamoji galia
          1300kg

Elektrinis palečių vežimėlis su ličio jonų akumuliatoriumi – būtinas mažose ir vidutinėse įmonėse
Jungheinrich AME13 Li-Ion padėklų krautuvas, elektrinis padėklų krautuvas, yra klasikinis modelis, skirtas lengvoms užduotims patalpose ir lauke. Jis leidžia perkelti ir kelti krovinius, sveriančius iki 1300 kg. Puikiai tinka gabenti padėklus parduotuvėse, sandėliuose, taip pat pakrauti ir iškrauti sunkvežimius. Padėklų vežimėlis yra paprastas naudoti ir labai manevringas, o tai žymiai pagerina darbą ir padidina efektyvumą.

AME13 padėklų krautuvo privalumai:
Didelis manevringumas dėl kompaktiškos konstrukcijos
Lengvai pakeičiamas didelio našumo ličio jonų akumuliatorius, greitas įkrovimas ir ilgas tarnavimo laikas
Funkcionaliai suprojektuota rankena, garantuojanti patogų darbą dešiniarankiams ir kairiarankiams
Atraminiai ratai užtikrina puikų važiavimo stabilumą posūkiuose
Dvigubi šakių ritinėliai su prieigos ritinėliais, kad būtų lengva paimti ir padėti padėklus
Atvira važiuoklės ir stabdžių konstrukcija leidžia lengvai pasiekti visus komponentus
AME13 yra patrauklios kainos pradinio lygio modelis Jungheinrich elektrinių padėklų vežimėlių segmente. Elektrinė pavara palengvina kasdienį darbą transportuojant ir kraunant padėklus.
Ekonomiškas dizainas
Dėl savo kompaktiškos konstrukcijos ir mažo taros svorio padėklų vežimėlis yra labai manevringas ir gali būti saugiai naudojamas uždarose erdvėse bei apkrovai jautrioje aplinkoje.

Galinga baterija
Naujoviška ličio jonų technologija pasižymi dideliu efektyvumu, trumpu įkrovimo laiku ir ilgu tarnavimo laiku. Dėl to AME13 šakiniai krautuvai pasižymi efektyvumu ir dideliu prieinamumu. Dėl praktiškos kištukų sistemos akumuliatorių galima pakeisti greitai ir lengvai.

Saugus naudojimas
Autokrautuvo elektriniai elementai yra sandariame, sandariame korpuse, kad būtų galima saugiai ir patikimai eksploatuoti lauke. Stabdžių sistema buvo papildomai sustiprinta, o tai padidina saugumą dirbant ant rampos arba nuožulnioje erdvėje. Maža 35 mm prošvaisa žymiai sumažina pėdos traumų riziką.

Funkcionalumas
Ergonomiška vairalazdė su aiškiu spalvų kodu ir trinčiai atspariais simboliais ant klavišų leidžia patogiai valdyti visas funkcijas. Žemas nustatymas sumažina pastangas, kurių reikia norint vairuoti padėklų vežimėlį. Elektrinis transportavimo vežimėlis leidžia lengvai valdyti tiek dešiniarankius, tiek kairiarankius.

Ekonomika
Priežiūros nereikalaujanti ir itin efektyvi trijų fazių technologija sumažina eksploatacines išlaidas ir sukuria geriausias sąlygas greitam ir ekonomiškam prekių tvarkymui. 0,65 kW varomasis variklis užtikrina greitą įsibėgėjimą ir puikias važiavimo savybes. Elektrinio vežimėlio su kroviniu važiavimo greitis 4,8 km/h be krovinio 5 km/h.

 

Svoris135 kg
Išmatavimai163 × 55 cm
Būklė

Naujas

Šakių ilgis

1150mm

Šakės plotis

160mm

Maksimalus aukštis

190mm

Minimalus aukštis

80mm

Sukimosi spindulys

1424mm

Galingumas

0.65kW

Įtampa

48V

Baterijos talpa

20Ah

Baterijos pasikrovimo laikas

3h

Garantija

12mėn.

Gamintojo kilmės šalis

Kinija

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Elektrinis palečių vežimėlis AME13 Li-Ion”