Mėsininko pjaustymo stalas 120x70x85cm

469,00  su PVM

387,60 € be PVM

  Pristatymas 
           2-10 d.d.

  Kartu komplektuojama
          Nėrūdijančio plieno pjaustymo stalas
          Garantijos kortelė
          Pirkimo įrodymas – kvitas / FV

Mėsininko pjaustymo stalas su polietileno plokšte – patvarus ir funkcionalus

Mėsininko pjaustymo stalas yra pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Todėl jis atsparus mechaniniams pažeidimams ir nereaguoja su maistu. Polietileno plokštė leidžia tiesiogiai pjaustyti ir ruošti patiekalus. ant stalo. Apatinė lentyna leidžia laikyti naudingus indus ir prietaisus. Stalas turi apvadą, kuris apsaugo sieną už stalo nuo nešvarumų.

Dviejų pakopų stalas su polietileno plokšte gali būti naudojamas kaip maitinimo stalas maitinimo įstaigose , mėsininkų stenduose, taip pat maisto prekių parduotuvėse.

Gastronominio stalo su polietileno lėkšte ypatybės:

  • Lengva valyti – nerūdijantis plienas ir polietileno plokštės yra minimaliai porėtos tekstūros medžiagos. Prie jų neprilimpa maisto likučiai ir įvairūs nešvarumai. Be to, medžiagos yra saugios maistui ir biologiškai neutralios.
  • Lentyna kaip papildoma saugojimo vieta – dėl to įgysite papildomos saugyklos vietos, tokios vertingos kiekvienoje virtuvėje.

 

  • Aukštas, 10 cm kraštas apsaugo sieną nuo pažeidimų ir užteršimo – vanduo ir nešvarumai nepatenka už stalo, todėl išlaikoma darbo vietos higiena.
  • Reguliuojamos kojelės kompensuoti bet kokius nelygumus – turėsite tolygią ir stabilią darbo vietą.
  • Atsparumas mechaniniams pažeidimams – nerūdijantis plienas yra medžiaga, pasižyminti dideliu atsparumu visų tipų pažeidimams.
  • Savarankiškas surinkimas – dėl gerai apgalvoto ir intuityvaus dizaino stalo surinkimas paprastas ir greitas. Dėl nuimamos plokštės stalas itin funkcionalus.

Produktas patvirtintas sąlyčiui su maistu, pagamintas pagal ES standartus

Išmatavimai120 × 70 × 85 cm
Pakuotės išmatavimai

22x123x75cm

Gamintojo kilmės šalis

Lenkija

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Mėsininko pjaustymo stalas 120x70x85cm”