Mėsos purentuvas Ma-Ga S20

1299,00  su PVM

  Pristatymas 
           2-10 d.d.

  Kartu komplektuojama
          Mėsos purentuvas 
          Vartotojo vadovas 
          Garantijos kortelė
          Pirkimo įrodymas – kvitas / FV

Calculate shipping price

Please fill in the fields below with the shipping destination details in order to calculate the shipping cost.

Elektrinis mėsos purentuvas Ma-Ga S20

Investicija į elektrinį mėsos minkštiklį yra protingas pasirinkimas bet kuriam šefui, siekiančiam tobulinti mėsos patiekalus.

Kodėl rinktis elektrinį mėsos purentuvą?

 • Tikslumas ir Nuoseklumas  Elektriniai mėsos purentuvai yra suprojektuoti siekiant suteikti tikslų ir nuoseklų rezultatą kiekvienu naudojimu. Jie turi galingus variklius ir aštrius nerūdijančio plieno pjoviklius, užtikrinančius lygią įsiskverbimą į jūsų mėsos gabalėlius. Tai reiškia, kad niekada nebūsite susirūpinę dėl nelygaus minkštumo jūsų patiekaluose.
 • Laiko taupymas  Elektriniai mėsos minkštikliai gali ženkliai sumažinti jūsų paruošimo laiką, todėl tai puikus pasirinkimas užimtoms virtuvėms. Paspaudus vieną mygtuką, galėsite greitai ir efektyviai minkštinti mėsą.
 • Skonio Įsigilinimas  Mėsos minkštikimas nėra tik apie minkštumą, tai taip pat yra apie skonio įsigilinimą. Nutraukdami kietus raumenų pluoštus, elektrinis mėsos minkštiklis leidžia jūsų marinadams ir prieskonių mišiniams giliau įsiskverbti į mėsą, rezultatuose suteikiant daugiau skonio ir skanių patiekalų.
 • Universalumas  Elektriniai mėsos minkštikliai nėra apriboti tik jautienos ar kiaulienos mėsa. Juos galima naudoti su įvairiomis mėsos rūšimis, įskaitant vištieną, ėriuką ir net laukinę žvėrių mėsą. Nepriklausomai nuo to, ar ruošiate sultingą jautienos kepsnį, švelnias vištienos kotletas ar egzotiškus žvėries patiekalus, šis universalus įrankis tinka visiems poreikiams.
 • Nuoseklūs porcijų dydžiai  Nuoseklūs porcijų dydžiai yra labai svarbūs, ypač komercinėje virtuvėje. Elektriniai mėsos minkštikliai padeda išlaikyti vienodą storį jūsų pjovimuose, užtikrindami nuoseklius kepimo laikus ir tvarkingą išdėstymą.
 • Komfortas – tinkamas išleidimo angos aukštis leidžia maitinimo reikmenų naudojimas ir pagerina naudojimosi patogumą
 • Efektyvumas  gebėjimas apdoroti didelius ir storus ( iki 25 mm) žaliavos porcijomis. Pjovimo ritinėlių sukimasis 150 aps./min. Vienas ciklas trunka ne ilgiau kaip 5 sekundes
 • Lengvas valymas – visą modulį galima išardyti į jo komponentus , kuriuos vėliau galima išvalyti atskirai visiškai panardinant į vandenį
 • Saugumas: aukšta įleidimo angos padėtis neleidžia liesti besisukančių ritinėlių peilių.
 • Patikima konstrukcija – pagaminta iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno atsparus intensyviam naudojimui, smulkintuvo modulis, varomas elektros variklio per dantytą pavarą, esančią korpuso viduje
 • Paskirtis: mėsos kotletų aparatas idealiai tinka gastronomijai, restoranams, viešojo maitinimo įstaigoms, prekybos centrams, mėsinėms ar mėsos perdirbimo įmonėms.

Prietaisas pagamintas pagal Europos Sąjungos standartus. 

Svoris22 kg
Išmatavimai65 × 30 × 46 cm
Būklė

Naujas

Galingumas

0.75kW

Įtampa

230V

Apsisukimai

150/min

Pakuotės išmatavimai

80x60x46cm

Gamintojo kilmės šalis

Lenkija

Garantija

12mėn.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Mėsos purentuvas Ma-Ga S20”