Vitrininis šaldytuvas Klimasan s1200

1139,00  su PVM

941,32 € be PVM

  Pristatymas 
           1-3 d.d.

Palaikoma temperatūra
            (-1÷ +10 °C)

Šaldymo agentas
         R290

  Kartu komplektuojama
          Šaldoma 2 durų spinta
          Lentynos – 4vnt
          Kainos juostelės – 4 vnt
          Pirkimo įrodymas – kvitas / FV

Vitrininiai šaldytuvai Klimasan S1200 yra puikus pasirinkimas, jei ieškote aukštos kokybės pramoninės šaldymo įrangos už prieinamą kainą. Šie vitrininiai šaldytuvai išsiskiria savo unikaliu dizainu ir išskirtinėmis funkcijomis.

Viena iš Klimasan S1200 išskirtinių savybių yra jo stiklo durys, kurios ne tik suteikia elegantišką ir modernią išvaizdą, bet ir leidžia klientams stebėti jūsų eksponuojamas prekes. Be to, šie vitrininiai šaldytuvai turi LED apšvietimą, kuris sukuria ryšką ir energiją taupančią šviesą, paryškindamas prekes ir pritraukiantis dėmesį.

Klimasan S1200 taip pat pasižymi puikiu talpumu ir organizavimo galimybėmis. Jo viduje yra pakankamai vietos prekėms ir jų skirtingoms kategorijoms. Tai ypač svarbu, jei jūs turite didelį prekių asortimentą ir norite jas tvarkingai ir patraukliai eksponuoti.

Šie vitrininiai šaldytuvai taip pat yra puikus pasirinkimas pramoninės šaldymo įrangos segmente. Jie yra patikimai ir efektyvūs, užtikrinant optimalias temperatūros sąlygas jūsų prekėms. Be to, Klimasan S1200 yra prieinami už labai konkurencingą kainą, tai reiškia, kad galite įsigyti aukštos kokybės pramoninę šaldymo įrangą, kuri atitiks jūsų poreikius ir neapkraus jūsų biudžeto.

Pasirinkdami vitrininį šaldytuvą Klimasan S1200, jūs gaunate išskirtinės kokybės pramoninę šaldymo įrangą su moderniu dizainu ir patraukliais funkcionalumais. Jo LED apšvietimas, stiklo durys ir erdvus vidus suteikia ne tik funkcionalumą, bet ir estetiškumą jūsų prekybos vietos interjere. Būkite įsitikinę, kad Klimasan S1200 yra patikimas ir efektyvus partneris, padėsiantis jums sėkmingai eksponuoti ir pristatyti prekes savo klientams.

Svoris90 kg
Išmatavimai111 × 83 × 201 cm
Būklė

Naudotas 9/10

Talpa l.

902

Max energijos suvartojimas kW

0.64

Apšvietimas

LED

Palaikoma temperatūra

0°C +10°C

šaldymo agentas

R290

Šalčio tipas

Dinaminis

Užraktas

Nėra

Lentynos išmatavimas

102×62

Gamintojo kilmės šalis

Turkija

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Vitrininis šaldytuvas Klimasan s1200”