Duonos pjaustymo mašina EM11

1557,00  su PVM

1286,78 € be PVM

  Pristatymas 
           2-10 d.d.

  Kartu komplektuojama
          Duonos pjaustyklė – 1vnt
          Garantijos kortelė
          Pirkimo įrodymas – kvitas / FV

Duonos pjaustymo mašina yra esminė įranga kiekvienam maisto pramonės verslui. Ši prietaisa gali sutaupyti jums laiko ir pinigų. Duonos pjovimo mašinos padeda reguliuoti gabalų storį ir supjaustomos duonos kokybę, taip suteikdamos patrauklesnį vaizdą ir lygesnę struktūrą. Tai yra esminis įrankis, kuris gali sutaupyti laiko, o tuo pačiu pagerinti jūsų duonos kokybę ir klientų patirtį. Investuokite į duonos pjovimo mašiną ir sutaupykite laiką savo versle.

Duonos pjaustymas gali būti laiko ir rankų darbo intensyvus procesas. Tačiau mūsų siūloma duonos pjaustymo įranga, tokia kaip duonos pjovimo mašina, gali labai padidinti produktyvumą ir sutaupyti laiko. Duonos pjovimo mašina yra naudinga įranga restoranams, kavinėms, kepėjams ir kitoms maisto gamybos įmonėms, kuriose yra daugiau nei kelios porcijos duonos reikalavimų. Mūsų duonos pjaustymo mašinos yra išskirtinės dėl jų aukštos kokybės ir patikimumo, todėl jums nereikės nuolat keisti jų, o jūsų darbuotojai galės susitelkti ties kitais darbais, sutaupyti laiko ir pagerinti visą darbo procesą.

Reguliuojama duonos pjaustyklė krchEM11.370n – tai įrenginys, skirtas greitam ir saugiam įvairių rūšių duonos pjaustymui. Tai leidžia pjaustyti kietą duoną su dideliu grūdų kiekiu, taip pat minkštą duoną, pvz. skrudinta duona, kurios didžiausi matmenys: 48×13 cm 11 mm storio riekelėmis. Prietaisas atrodo elegantiškai ir tuo pačiu neužima daug vietos. Duonos pjaustyklė užtikrina darbo komfortą, efektyvumą ir patogumą naudoti.

Elektrinio stalo pjaustytuvo privalumai:
Konstrukcija – pjovimo staklės turi sustiprintą milteliniu būdu dengtą korpusą. Visi su maistu besiliečiantys elementai pagaminti iš nerūdijančio plieno. Ašmenų skaičius 38.
Įranga – stalviršio pjaustyklėje yra lentyna pjaustytai duonai susidėti, stalčius trupiniams ir kojelėms, kurios leidžia reguliuoti įrenginį.
Efektyvumas – galimybė pjaustyti įvairaus aukščio duoną dėl specialaus slėgio reguliavimo. Kepalų skaičius per valandą: 600 vnt.
Pjaustymas – gastronominė pjaustyklė leidžia pjaustyti duoną 11 mm storio griežinėliais, nesmulkinant ir nesutraiškant, dėka reguliavimo svirties.
Patogus naudojimas – duonos pjaustymo įrenginį lengva valyti, svirtis nereikalauja priežiūros ir papildomo tepimo.
Sauga – duonos pjaustyklė turi apsauginį užraktą, kuris baigus pjovimo darbus automatiškai išjungia įrenginį.

Svoris86 kg
Išmatavimai73 × 64 × 68 cm
Būklė

Naujas

Galingumas

0.37kW

Įtampa

230V

Tipas

Pusiau automatinė

Efektyvumas

600 pjūvių/val

Gamintojo kilmės šalis

Lenkija

Garantija

12mėn.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Duonos pjaustymo mašina EM11”