Mėsos maišytuvas CR170

4026,00  su PVM

3327,27 € be PVM

  Pristatymas 
           2-10 d.d.

  Kartu komplektuojama
          Mėsos maišytuvas – 1vnt
          Garantijos kortelė
          Pirkimo įrodymas – kvitas / FV

Mėsos maišytuvai yra būtina įranga kiekvienai mėsos perdirbimo įmonei ar patiekalų gamybai. Mūsų parduotuvėje rasite aukščiausios kokybės mėsos maišytuvus, kurie pasižymi ne tik patikimumu, bet ir našumu bei ilgaamžiškumu. Šie maišytuvai yra pagaminti iš tvirčių medžiagų, todėl yra patikimi ir atlaiko ilgalaikę naudojimą. Be to, šie maišytuvai yra paprasti valyti ir priežiūrą jiems atlikti taip pat nereikia daug laiko ar pastangų. Jei Jūsų verslui svarbus aukštas produktų kokybės lygis, patikimas mėsos maišytuvas yra neišvengiamas įrankis. Įsigykite patikimą ir kokybišką mėsos maišytuvą jau šiandien!

Elektrinis mėsos plaktuvas CR130 – tai profesionalus prietaisas mėsai maišyti, ingredientams minkyti į vientisą masę. Įrengtas pakreipiamas dubuo su galimybe nustatyti dubens kampą, todėl lengviau išimti įdarą. Nerūdijančio plieno dubenyje vienu metu telpa iki 150 kg įdaro. Elektrinis maišytuvas yra visiškai pagamintas iš AISI 304 nerūdijančio plieno, kuris užtikrina didelį patvarumą, atsparumą mechaniniams pažeidimams ir biologinį inertiškumą. Atbulinės eigos pavara leidžia atitraukti svorį ir neleidžia įrenginiui užsikimšti.

Naudojant patikimą mėsos maišytuvą, galite pasiekti puikių mėsos produktų skonių, kokybės ir tekstūros. Įsigydami kokybišką mėsos maišytuvą iš patikimo tiekėjo, galite būti tikri, kad jūsų produkcija atitiks visus jūsų klientų lūkesčius. Mėsos maišytuvas taip pat suteikia jums daugiau saugumo, nes tinkamai sumaišyta mėsa mažina bakterijų plitimą. Be to, tai yra svarbus laiko taupymo įrankis, nes mėsos maišymas rankomis užtrunka ilgai ir gali būti fiziškai varginantis darbas. Įsigydami kokybišką mėsos maišytuvą, taip pat pasiruošiate padidinti gamybos efektyvumą ir pagerinti darbo aplinką.

Mes siūlome platų mėsos maišytuvų asortimentą, kad galėtumėte rasti tinkamiausią variantą savo poreikiams. Visi mūsų mėsos maišytuvai yra kokybiški, patikimi ir efektyvūs. Be to, mes siūlome profesionalią konsultaciją ir techninę priežiūrą, kad galėtumėte pasirinkti tinkamiausią variantą ir visada jaustis patikimai savo įrangos veikimo efektyvumo atžvilgiu.

Pasirinkite patikimą ir kokybišką mėsos maišytuvą, kad galėtumėte savo klientams pasiūlyti geriausią produktą ir padidinti savo verslo efektyvumą. Susisiekite su mumis ir mes padėsime jums rasti geriausią sprendimą jūsų poreikiams!

Elektrinio mėsos maišytuvo Mega-M privalumai:

Visiškai pagamintas iš AISI 304 nerūdijančio plieno,
Galimybė nustatyti dubenėlio pasvirimo kampą nuo 0%, 4%, 15%, 25%
Atbulinė pavara apsaugo nuo prietaiso užsikimšimo,
170 l talpos dubuo su dangteliu,
Apsauginis jungiklis valdymo skydelyje,
Apsauga nuo dubens pakrypimo,
Stabdomi ratukai, užtikrinantys saugią mašinos padėtį.

Svoris223 kg
Išmatavimai10 × 60 × 109 cm
Būklė

Naujas

Talpa l.

170

Galingumas

1.5kW

Įtampa

380V

Talpos išmatavimai

74x56x64

Gamintojo kilmės šalis

Lenkija

Garantija

12mėn.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Mėsos maišytuvas CR170”