Rankinis palečių vežimėlis L-800 VTV

499,00  su PVM

412,40 € be PVM

  Pristatymas 
           2-10 d.d.

Keliamoji galia
          2500kg

ZAKREM rankinis padėklų krautuvas su vulkollan ratais – padėklų krautuvas – pagrindinė įranga didmenininkams, sandėliams, prekybos centrams
Lenkiškos gamybos rankiniai padėklų krautuvai ZAKREM, yra patikima universalaus naudojimo įranga. Padėklų vežimėlis puikiai veiks nedideliais atstumais perkraunant ir iškraunant prekes, sveriančias iki 2500 kg. Jis pasižymi išskirtiniu funkcionalumu, kurio dėka užtikrinamas greitesnis ir saugus darbas. Padėklų krautuvus paprasta naudoti, norint juos naudoti nereikia jokių specialių leidimų.

Padėklų vežimėlio – ZAKREM padėklų vežimėlio privalumai:
Patikima konstrukcija – pagaminta iš puikios kokybės 18G2A plieno, padengta milteliniu būdu su apsauga nuo korozijos fosfatuojant, kas garantuoja atsparumą ir efektyvų veikimą.
Naudojimo komfortas – darbą palengvina itin patogus grąžulas iš patvaraus plastiko ir specialios konstrukcijos vožtuvas, užtikrinantis sklandų nuleidimo greičio reguliavimą.
Tarnavimo laikas – paprastas hidraulinio mazgo surinkimas ir keičiami savaiminio tepimo guoliai (kiekvienas padėklų vežimėlis turi 18 vnt.)
Tylus veikimas – dėl naudojamų ratų ir dvigubų vulkollano volų, pasižyminčių dideliu atsparumu ir mažu triukšmo lygiu. Ratai ir ritinėliai nepalieka pėdsakų ant grindų.
Patvarumas – padėklų vežimėlio šakių keliamoji galia leidžia transportuoti iki 2,5 tonos sveriančius gaminius.
ZAKREM padėklų vežimėlis yra nepakeičiamas prekybos centruose, sandėliuose, sandėliuose, logistikos centruose, pristatymo sunkvežimiuose, gamybos linijose, gamyklose ir visose vietose, kur reikia gabenti krovinius ir sunkius padėklus.

Rankinis padėklų vežimėlis – idealiai tinka produkcijos pervežimui ne tik sandėlyje, bet ir į puspriekabę, į konteinerius. Jis puikiai tiks perkeliant produktus parduotuvėje pristatymo metu.

Svoris62 kg
Išmatavimai115 × 52 × 8 cm
Būklė

Naujas

Šakių ilgis

800mm

Šakės plotis

160mm

Maksimalus aukštis

200mm

Žemiausias aukštis

85mm

Posūkio spindulys

900mm

Ratų tipas

VTV

Gamintojo kilmės šalis

Lenkija

Garantija

30mėn.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Rankinis palečių vežimėlis L-800 VTV”