Tešlos maišytuvas 20L-60L

846,00 2171,00  su PVM

  Pristatymas 
           2-10 d.d.

  Kartu komplektuojama
          Tešlos maišytuvas – 1vnt
          Garantijos kortelė
          Pirkimo įrodymas – kvitas / FV

Siekdami užtikrinti sėkmingą kepimo procesą, siūlome aukštos kokybės tešlos maišymo mašinas. Mūsų tešlos maišymo mašinos yra pritaikytos profesionaliai virtuvei, kepiniams ir konditerijai. Jos galingumas ir patikimumas užtikrins jums puikų rezultatą kiekvieną kartą. Praktiškas dizainas, patogus valdymas ir patikima veikla užtikrins jūsų darbo efektyvumą ir profesionalumą.

Tešlos maišymo mašinos  rekomenduojamas visų rūšių maitinimo įstaigoms, restoranams, viešojo maitinimo įstaigoms, kepykloms, konditerijos parduotuvėms ir visoms toms vietoms, kur būtinas efektyvumas ir patikimumas.

Mūsų tešlos maišymo mašinos yra tinkamos tiek mažesniems, tiek didesniems virtuvės poreikiams. Jos yra sukurtos siekiant suteikti jums maksimalią patogumą ir efektyvumą. Su mūsų mašinomis galėsite greitai ir lengvai sumaišyti tešlą, taupydami laiką ir energiją.

Esame pasiryžę atitikti jūsų lūkesčius: siūlome greitą pristatymą, konkurencingas kainas ir suteikiame 12 mėnesių garantiją. .

Turime platų tešlos maišymo mašinų asortimentą, kad galėtumėte rinktis tinkamą sprendimą pagal savo poreikius. Taigi, pasitikrinkite mūsų puslapį ir atraskite tobulą tešlos maišymo mašiną, kuri pagerins jūsų kepimo procesą ir užtikrins sėkmingus rezultatus.

Spiralinio tešlos maišytuvo privalumai:
Tvirta apdaila grafitu dažyto plieno.
Besisukantis dubuo turi metalinį apsauginį dangtelį.
2 įrenginio greičiai.
Integruotas laikmatis.
Dubuo, spiralinė maišyklė, nerūdijančio plieno dangtelis.

Įrenginys turi du veikimo greičius:
Lėtas – puikiai tinka pradėti maišyti ingredientus,
Didelis – leidžiantis dirbti dideliu greičiu.

Svoris90 kg
Išmatavimai38 × 68 × 86 cm
Būklė

Naujas

Gamintojo kilmės šalis

Lenkija

Garantija

12mėn.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Tešlos maišytuvas 20L-60L”