Vitrininis šaldytuvas Ice stream

665,00  su PVM

  Pristatymas 
           1-3 d.d.

Palaikoma temperatūra
            (0 ÷ +8 °C)

Šaldymo agentas
         R290

  Kartu komplektuojama
          Šaldoma 1 durų spinta
          Lentynos – 5vnt
          Kainos juostelės – 5 vnt
          Pirkimo įrodymas – kvitas / FV

Calculate shipping price

Please fill in the fields below with the shipping destination details in order to calculate the shipping cost.

Monaxis.lt siūlo aukštos kokybės vitrininį šaldytuvą, idealiai tinkantį pramoninės šaldymo įrangos poreikiams. Šis vitrininis šaldytuvas sužavės jūsų klientus ir sustiprins pardavimus. Vitrininis šaldytuvas yra nepakeičiama įranga mažmeninės prekybos vietose, kuriose būtina pristatyti produktus patraukliai ir efektyviai.

Ice Stream vitrininis šaldytuvas su stiklo durimis ne tik suteikia elegantišką išvaizdą, bet ir puikiai padeda demonstruoti produktus pirkėjams. Tai puiki galimybė pritraukti dėmesį ir skatinti pardavimus. Be to, vitrininis šaldytuvas turi integruotą LED apšvietimą, kuris suteikia šviežumui ir kokybei pabrėžti. LED apšvietimas taupo energiją ir suteikia ryškią, akių traukiantį šviesą produktų demonstravimui.

Šis vitrininis šaldytuvas taip pat pasižymi optimalia temperatūros kontrolės sistema, užtikrinančia, kad jūsų produktai būtų saugomi teisingoje temperatūroje ir išlaikytų aukštą kokybę. Tai ypač svarbu pramoninėje šaldymo įrangoje, kurioje reikia išlaikyti optimalią šaldytos produkcijos būklę.

Vitrininis šaldytuvas Ice Stream turi didelę talpą, leidžiančią saugoti didelį kiekį produktų. Tai idealus sprendimas tiek mažoms, tiek didelėms prekybos vietoms. Šis pramoninės šaldymo įrangos įrenginys atitinka aukštus kokybės ir efektyvumo standartus, užtikrinant ilgalaikį ir patikimą naudojimą.

Pasirinkite Ice Stream vitrininį šaldytuvą iš Monaxis.lt ir suteikite savo verslui pridėtinę vertę. Šis vitrininis šaldytuvas su LED apšvietimu, stiklo durimis ir didele talpa ne tik puikiai atitiks jūsų poreikius, bet ir padės išryškinti produktų pristatymą ir padidinti pardavimus. Investuokite į aukštos kokybės pramoninę šaldymo įrangą ir pradėkite efektyviai demonstruoti savo produktus.

Svoris128 kg
Išmatavimai68 × 65 × 213 cm
Būklė

Naudotas 9/10

Talpa l.

605

Palaikoma temperatūra

0°C +8°C

Įtampa

220V

Max Energijos suvartojimas kW/24h

6.0

Apšvietimas

LED

šaldymo agentas

R290

Gamintojo kilmės šalis

Kinija

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Vitrininis šaldytuvas Ice stream”