Efficold ledų šaldiklis

Original price was: 300,00 €.Current price is: 259,00 €. su PVM

214,05 € be PVM

  Pristatymas 
           1-3 d.d.

Palaikoma temperatūra
           (-18 ÷ -25 °C)

Šaldymo agentas
         R600

  Kartu komplektuojama
          1 ledų šaldiklis
          Skirtukas – 1vnt
          Pirkimo įrodymas – kvitas / FV

Liko 4

Ar ieškote kokybiškų ir efektyvių ledų šaldiklių savo verslui? Monaxis.lt siūlo Efficold ledu šaldiklį, kuris yra puikus pasirinkimas pramoninės šaldymo įrangos srityje. Šis ledų šaldiklis sužavės jūsų dėmesį savo įdomiu apvaliu dizainu ir kartu padės padidinti pardavimus.

Efficold ledų šaldikliai yra specialiai sukurtas tinkamam ledų saugojimui. Tai patvarūs ir ilgaamžiški šaldymo įrenginiai, kurie užtikrina optimalią šaldymo temperatūrą ir išlaiko jūsų ledus šaltais.

Efficold ledų šaldikliai taip pat žinomi dėl savo energijos taupymo savybių. Tai padeda sumažinti jūsų energijos sąnaudas ir suteikia galimybę išlaikyti efektyvias veiklos išlaidas. Be to, šis šaldiklis yra lengvai valdomas ir prieinamas, todėl jums bus patogu jį naudoti ir prižiūrėti.

Pramoninė šaldymo įranga, tokia kaip Efficold ledų šaldikliai, yra puikus pasirinkimas restoranams, kavinėms, ledainėms ir kitoms pardavimo vietoms. Jų funkcionalumas ir aukšta kokybė užtikrina patikimą ledų laikymą ir demonstravimą.

Svarbu paminėti, kad šio šaldiklio apvalus dizainas pritraukia klientų dėmesį ir skatina pardavimus. Jo unikali išvaizda išsiskiria tarp kitų šaldymo įrenginių, pritraukdama akis ir sukuriant malonų vizualinį efektą. Tai puiki galimybė pritraukti klientus ir padidinti pardavimus jūsų ledų prekybos vietoje.

Pasirinkite Efficold ledų šaldiklį iš Monaxis.lt ir pasiekite aukštą šaldytų produktų saugos ir demonstravimo lygį savo versle.

Svoris23 kg
Išmatavimai47 × 47 × 87 cm
Būklė

Naudotas 9/10

Talpa l.

42

Įtampa

230V

Galingumas

110W

Energijos suvartojimas kW/24h

1,6

Šaldymo agentas

R600

Palaikoma temperatūra

-18°C -25°C

Gamintojo kilmės šalis

Ispanija

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Efficold ledų šaldiklis”