Dujinė konvekcinė krosnis su garų funkcija ClassicCook 7 GN 1/1 14kW

7049,00  su PVM

5825,62 € be PVM

  Pristatymas 
           7-10 d.d.

  Kartu komplektuojama
          Dujinė konvekcinė krosnis  ClassicCook 7 – 1vnt
          Garantijos kortelė
          Pirkimo įrodymas – kvitas / FV

Išankstinis užsakymas

Dujinės konvekcinė krosnis  su garų funkcija ClassicCook 7

Kombinuota garų krosnis yra konvekcinė orkaitė, tačiau ji taip pat atlieka kameros garinimo funkciją. Kombinuotose garų krosnyse, kaip ir konvekcinėse, galima  kepti, blanširuoti, termiškai apdoroti garais, taip pat virti ir kepti žemoje temperatūroje.

Stalgast ClassicCook linijos kombinuotas garintuvas yra pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Dėl šios priežasties jis yra atsparus mechaniniams pažeidimams ir nereaguoja su maistu. Įrenginys valdomas rankiniu būdu , yra LED apšvietimas.

Krosnelė parduodama be stovo!

Kombinuotos dujinės krosnies su garų funkcija privalumai:

  •  Efektyvumas –   aukšta paruoštų patiekalų kokybė, nepaisant orkaitėje esančių porcijų dydžio. Krosnyje yra temperatūros, laiko ir drėkinimo LED indikatorius, taip pat drėgmės reguliavimas nuo 0 iki 100%.
  • Konstrukcija – korpusas pagamintas iš nerūdijančio plieno, užtikrina atsparumą mechaniniams pažeidimams. Patvari ir higieniška krosnies kamera iš labai aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Krosnelė vienu metu talpina 7 GN 1/1 indus. Prietaisas turi LED apšvietimą ir signalizaciją.
  • Naudojimas – garai pagreitina terminį apdorojimą ir apsaugo nuo paruoštų patiekalų drėgmės praradimo. Krosnis turi rankinį valdymą ir rankiniu būdu valdomą kaminą. Be to, jame yra LED ekranas, rodantis temperatūrą, laiką ir drėgmę. Viryklėje taip pat yra ventiliatoriaus reversas. Dujų galia 14 kW ir elektros galia 0,65 kW.
  • Energijos taupymas – puiki korpuso izoliacija, apsauganti nuo temperatūros praradimo, krosnies kameros durys su dvigubu stiklu.

Konvekcinė krosnis su garų funkcija  užtikrina, kad patiekalai neprarastų maistinių medžiagų. Profesionali orkaitė yra būtinas įrenginys  kepyklose, prekybos centruose, maitinimo įmonėse, viešbučiuose, picerijose, kebabinėse ir  restoranuose.

Įrenginys pagamintas pagal Europos Sąjungos standartus.

Svoris112 kg
Išmatavimai79 × 96 × 85 cm
Būklė

Naujas

Įtampa

400V

Galingumas

14kW

Galios tipas

Dujinis

Valdymas

Manualinis

Valymo funkcija

Nėra

Temperatūros diapazonas (°C)

50-250

Garantija

12mėn.

Gamintojo kilmės šalis

Lenkija

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Dujinė konvekcinė krosnis su garų funkcija ClassicCook 7 GN 1/1 14kW”