Konvekcinė orkaitė su garų funkcija FM Industrial 11 GN 1/1 7.2kW

6139,00  su PVM

5073,55 € be PVM

  Pristatymas 
           7-10 d.d.

  Kartu komplektuojama
          Konvekcinė orkaitė  FM Industrial 11 – 1vnt
          Garantijos kortelė
          Pirkimo įrodymas – kvitas / FV

Išankstinis užsakymas

Konvekcinė orkaitė su garų funkcija FM Industrial 11

Kombinuota garų orkaitė yra konvekcinė orkaitė, tačiau ji taip pat atlieka kameros garinimo funkciją. Kombinuotose garų krosnyse, kaip ir konvekcinėse, galima, kepti, blanširuoti, termiškai apdoroti garais, taip pat virti ir kepti žemoje temperatūroje.

FM Industrial STW-Compact kombinuotas garintuvas yra pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Dėl šios priežasties jis yra atsparus mechaniniams pažeidimams ir nereaguoja su maistu. Jame yra rankinis, intuityvus valdymo skydelis , o rankena yra kairėje durų pusėje. Orkaitėje yra laikmatis 0-999 min. ir nepertraukiamas režimas. Įrenginys gali talpinti 4 GN 1/1 konteinerius 65 mm intervalais, 6 GN 1/1 konteinerius 40 mm intervalais arba 11 GN 1/1 konteinerių 20 mm intervalais.

Kombinuotos garų orkaitės privalumai:

  • Efektyvumas –   aukšta paruoštų patiekalų kokybė, nepaisant orkaitėje esančių porcijų dydžio. Viryklėje yra dviejų greičių ventiliatorius. Jame taip pat yra drėgmės valdymas nuo 0 iki 100 % ir garinimo mygtukas.
  • Konstrukcija – korpusas pagamintas iš nerūdijančio plieno, užtikrina atsparumą mechaniniams pažeidimams. Intuityvus valdymo pultas ir įmontuotas dušas. Patvari ir higieniška krosnies kamera iš labai aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Krosnelė gali talpinti maks. 11 GN 1/1 konteinerių. Įrenginys turi LED apšvietimą.
  • Veikimas – garai pagreitina terminį apdorojimą ir apsaugo nuo paruoštų patiekalų drėgmės praradimo. Krosnele yra 3 skaitmeniniai indikatoriai geresniam prietaiso valdymui. Dūmtraukis valdomas rankiniu būdu, kaip ir visa krosnis. Prietaisas turi durų jungiklį ir signalizaciją darbo ciklo pabaigoje.
  • Energijos taupymas – puiki korpuso izoliacija, apsauganti nuo temperatūros praradimo, krosnies kameros durys su dvigubu stiklu, izoliuojantis langas ir užraktas atidarytoje padėtyje.

Kombinuota garų krosnelė užtikrina, kad patiekalai neprarastų maistinių medžiagų ir išlaikytų intensyvią spalvą. Profesionali orkaitė yra būtinas įrenginys  kepyklose, prekybos centruose, maitinimo įmonėse, viešbučiuose, picerijose, kebabinėse ir  restoranuose.

Įrenginys pagamintas pagal Europos Sąjungos standartus.

Norint gauti garantines teises, įrenginys turi būti užregistruotas per 30 dienų nuo pirmojo paleidimot https://stalgast.com/rejestracja

Svoris82 kg
Išmatavimai72 × 75 × 69 cm
Būklė

Naujas

Įtampa

400V

Galingumas

7.2kW

Temperatūros diapazonas (°C)

50-250

Galios tipas

Elektrinis

Valdymas

Manualinis

Garantija

12mėn.

Gamintojo kilmės šalis

Lenkija

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Konvekcinė orkaitė su garų funkcija FM Industrial 11 GN 1/1 7.2kW”