Dujinė konvekcinė krosnis su garų funkcija SmartCook 7 GN 1/1 14kW

10529,00  su PVM

8701,65 € be PVM

  Pristatymas 
           7-10 d.d.

  Kartu komplektuojama
          Konvekcinė orkaitė  SmartCook 7 – 1vnt
          Garantijos kortelė
          Pirkimo įrodymas – kvitas / FV

Išankstinis užsakymas

Konvekcinė orkaitė su garų funkcija SmartCook

Kombinuota garų orkaitė yra konvekcinė orkaitė, tačiau ji taip pat atlieka kameros garinimo funkciją. Kombinuotose garų krosnyse, kaip ir konvekcinėse, galima, kepti, blanširuoti, termiškai apdoroti garais, taip pat virti ir kepti žemoje temperatūroje.

Stalgast SmartCook linijos kombinuotas garintuvas yra pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Dėl šios priežasties jis yra atsparus mechaniniams pažeidimams ir nereaguoja su maistu. Įrenginys valdomas liečiamu ekranu ir turi LED apšvietimą kameros viduje. Orkaitėje yra šios funkcijos: Steam Control, Clima Control, Multicook, All on Time ir DeltaT. Įrenginyje taip pat yra 120 gaminimo programų 6 etapais.

Krosnelė parduodama be stovo!

Svarbiausi kombinuotos garų orkaitės privalumai:

  • Efektyvumas –   aukšta paruoštų patiekalų kokybė, nepaisant orkaitėje esančių porcijų dydžio. Orkaitė turi įvairias kepimo ir garinimo funkcijas bei drėgmės reguliavimą nuo 0 iki 100%.
  • Konstrukcija – korpusas pagamintas iš nerūdijančio plieno, užtikrina atsparumą mechaniniams pažeidimams. Intuityvus 7 colių jutiklinis valdymo skydelis ir rankena dešinėje durų pusėje. Patvari ir higieniška krosnies kamera iš labai aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Krosnelė vienu metu talpina 7 GN 1/1 indus. Pridedamas kelių taškų šerdies zondas padidina krosnies plotį maždaug 3,5 cm.
  • Veikimas – garai pagreitina terminį apdorojimą ir apsaugo nuo paruoštų patiekalų drėgmės praradimo. Krosnelė yra su 10 pakopų ventiliatoriaus greičio reguliatoriumi ir greičio reversu. Programuojamas kaminas leidžia valdyti garą. Prietaisas taip pat turi 3 automatines plovimo programas ir durų jungiklį.
  • Energijos taupymas – puiki korpuso izoliacija, apsauganti nuo temperatūros praradimo, krosnies kameros durys su dvigubu stiklu, izoliuojantis langas.

Kombinuota garų krosnelė užtikrina, kad patiekalai neprarastų maistinių medžiagų ir išlaikytų intensyvią spalvą. Profesionali orkaitė yra būtinas įrenginys  kepyklose, prekybos centruose, maitinimo įmonėse, viešbučiuose, picerijose, kebabinėse ir  restoranuose.

Įrenginys pagamintas pagal Europos Sąjungos standartus.

Norint gauti garantines teises, įrenginys turi būti užregistruotas per 30 dienų nuo pirmojo paleidimo adresu https://stalgast.com/rejestracja

Svoris119 kg
Išmatavimai79 × 96 × 85 cm
Būklė

Naujas

Įtampa

400V

Galingumas

10.2kW

Galios tipas

Dujinis

Valymo funkcija

Yra

Temperatūros diapazonas (°C)

50-250

Valdymas

Elektroninis

Garantija

12mėn.

Gamintojo kilmės šalis

Lenkija

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Dujinė konvekcinė krosnis su garų funkcija SmartCook 7 GN 1/1 14kW”