Pjaustyklė Ma-Ga 613p

3399,00  su PVM

  Pristatymas 
           2-10 d.d.

  Kartu komplektuojama
          Gastronominė pjaustyklė
          Garantijos kortelė
          Pirkimo įrodymas – kvitas / FV

Calculate shipping price

Please fill in the fields below with the shipping destination details in order to calculate the shipping cost.

Pjaustyklė Ma-Ga 613p
Gravitacinė pjaustyklė MaGa 613p su elektrine pavara – tai profesionalus įrenginys, leidžiantis pjaustyti maistą įvairaus storio griežinėliais. Skirtas minkštiems ir kietiems gaminiams pjaustyti iki 0-25 mm storio griežinėliais. Idealiai tinka šaltiems mėsos gaminiams, sūriams, daržovėms, duonai ir mėsai be kaulų pjaustyti. Pjaustyklė yra tiksli pjaustant itališkus gaminius, leidžia tiksliau reguliuoti pirmaisiais rankenėlės paspaudimais.

Maisto pjaustyklės pranašumai:

Dizainas – su maistu besiliečiantys pjovimo elementai pagaminti iš anoduoto aliuminio. Peilio gaubtas pagamintas iš rūgštims atsparaus plieno, naujoviška korpuso forma lengvam valymui.
Efektyvumas – pjauna iki pat galo nepaliekant likučių, sklandus storio reguliavimas 0 – 25 mm diapazone. Didelė erdvė nupjautam produktui surinkti, tylus įrenginio veikimas.
Saugumas – apsaugą nuo slydimo naudojimo metu net ir ant slidaus paviršiaus užtikrina neslidžios kojelės.
Valdymas – užraktas leidžia nuimti maitinimo stalą tik nulinėje griežinėlio storio reguliavimo padėtyje. Gravitacinis pjaustymas 45° kampu, nereikia spausti maisto.
Tarnavimo laikas – kad peilis išliktų aštrus veikiant pjaustyklei, naudojamas ant jo krašto sumontuotas įmontuotas galąstuvas.
Paskirtis – sukurta bakalėjos parduotuvėms, mėsinėms, prekybos centrams, viešojo maitinimo įstaigoms, viešbučiams, gastronomijos ir viešojo maitinimo įstaigoms.

Prietaisas pagamintas pagal Europos Sąjungos standartus

Maisto pjaustyklę Ma-Ga 613p rekomenduojame visų tipų maitinimo įstaigoms, viešbučiams, restoranams, perdirbimo gamykloms, mėsinėms, bakalėjos ir gatavų maisto prekių parduotuvėms, taip pat viešojo maitinimo įstaigoms ir maitinimo įmonėms.

Būklė

Naujas

Galingumas

0.37 kW

Įtampa

230 V

Pjaustymo aukštis

19cm

Ašmens skersmuo

33cm

Garantija

12mėn.

Gamintojo kilmės šalis

Vengrija

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Pjaustyklė Ma-Ga 613p”