Ledo generatorius 260kg/24h

4556,00  su PVM

3765,29 € be PVM

Pristatymas 
            2-10 d.d.

Šaldymo agentas
           R290

Ledo tipas
          Ledo drožlės

Kartu komplektuojama
          Vandens minkštinimo filtras – 1vnt 
          Ledo kaušelis – 1vnt
          Vandens išleidimo žarna – 1vnt
          Vandens tiekimo žarna – 1vnt
          Garantijos kortelė
          Pirkimo įrodymas – kvitas / FV

Neturime

Pramoniniai ledo generatoriai 

Ar jums pakanka ledo jūsų verslui? Monaxis.lt siūlo pramoninius ledo generatorius pagaminančius 260 kg ledo per 24 h, kurie atitiks jūsų didžiausius poreikius. Mūsų svetainėje rasite aukščiausios kokybės šaldymo įrangą, o šis galingas ledo generatorius yra specialiai sukurtas atitikti komercinių įstaigų reikalavimus. Jo didelė gamybos talpa – 260 kg per 24 valandas – užtikrins nuolatinį ir gausų ledo tiekimą.

Monaxis.lt puikiai supranta efektyvumo ir patikimumo svarbą maisto ir gėrimų pramonėje. Todėl mūsų pramoniniai ledo generatoriai yra pagaminti suteikti išskirtinį veikimą. Įrengtas pažangia technologija ir tvirtu kompresoriumi, jis užtikrina efektyvų ledo gamybą, tuo pačiu išlaikant optimalų energijos suvartojimą.

Paprastas naudojimosi sąsaja ir intuityvios valdymo funkcijos leis visiems įrenginio naudotojams lengvai jį valdyti, nebereikės ilgai mokytis ar turėti specialių žinių. Šis ledo generatorius yra visiškai automatizuotas, todėl jums tereikia jį įjungti ir leisti jam dirbti, taupydami brangų laiką ir pastangas.

Vienas iš mūsų pramoninio ledo generatoriaus pranašumų yra jo ilgaamžiškumas. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, jis yra sukurtas atlaikyti nuolatinę apkrovą reikalaujančias komercines sąlygas. Galite pasitikėti jo ilgaamžiškumu ir patikimu veikimu, atitikti jūsų verslo ledo poreikius.

Pramoninio ledo generatoriaus 260 kg/24 h privalumas ne tik jo funkcionalumas, bet ir modernus dizainas. Kompaktiškas dydis leidžia lengvai jį įdiegti net ir ribotoje erdvėje. Nesvarbu, ar jūs esate restorano, baru, viešbučio ar bet kurio kito objekto savininkas, kuriam reikalingas patikimas ledo tiekimas, šis ledo generatorius harmoningai įsilieja į jūsų darbo erdvę ir suteikia puikių rezultatų.

Pramoninis ledo generatorius yra profesionalus prietaisas, leidžiantis greitai ir efektyviai paruošti ledą svarstyklių pavidalu. Tokios formos ledas gerai užšąla, nesijungia į gabalėlius ir lėtai tirpsta, todėl idealiai tinka sandėliavimui ir transportavimui. Ledo gaminimo aparatas aušinamas oru ir sunaudoja mažiau vandens. Sheller pasižymi dideliu efektyvumu. Per dieną pagaminama iki 260 kg ledo.

Pramoninio ledo generatoriaus privalumai
Ledo generatorius pagamintas iš aukštos kokybės 304 plieno, atsparaus temperatūrai ir korozijai.
Intuityvus jutiklinis skydelis su visu jutikliu ir vandens lygio jutikliu.
Reguliuojamos kojelės leidžia pastatyti įrenginį ant nelygaus paviršiaus.
Cubigel (Electrolux) kompresorius užtikrina tinkamą efektyvumą ir energijos vartojimo efektyvumą.
Vandens filtras leidžia skustuką prijungti tiesiai prie čiaupo.
Našumas 260 kg/24val.

 

Svoris71 kg
Išmatavimai58 × 82 × 177 cm
Būklė

Naujas

Galingumas

0.91kW

Įtampa

230V

Šaldymo agentas

R290

Ledo tipas

Kubeliai

Gamintojo kilmės šalis

Lenkija

Garantija

6mėn.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Ledo generatorius 260kg/24h”