Konvekcinė orkaitė su garų funkcija RETIGO O611bn 6 GN 1/1 10.9

9589,00  su PVM

7924,79 € be PVM

  Pristatymas 
           7-10 d.d.

  Kartu komplektuojama
          Retigo konvekcinė orkaitė  – 1vnt
          Garantijos kortelė
          Pirkimo įrodymas – kvitas / FV

Išankstinis užsakymas

RETIGO kombinuota garų orkaitė

Įprasta garų orkaitė RETIGO puikiai tinka virtuvei su galimybe iki 50 porcijų per dieną . Šios krosnelės gali būti montuojamos ant standartinio pagrindo arba ant sieninės konsolės arba tiesiai ant stalo. Šilumos šaltinis yra elektra.

RETIGO kombinuotame garpuolyje yra automatinė aktyvaus valymo sistema ir būtinos pagrindinės funkcijos. Kita įranga, pvz., integruotas dušas, sklendė ir 99 programos 9 žingsniais.

Kombinuota garų orkaitė  pagaminta iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Dėl šios priežasties jis yra atsparus mechaniniams pažeidimams ir nereaguoja su maistu. Jame yra lietimui jautrus , intuityvus valdymo skydelis , o rankena yra kairėje durų pusėje.

Svarbiausi kombinuotos garų orkaitės privalumai:

Efektyvumas –   aukšta paruoštų patiekalų kokybė, nepaisant orkaitėje esančių porcijų dydžio. Speciali drenažo sistema ir įmontuotas rekuperatorius leidžia sumažinti vandens sąnaudas.
Konstrukcija – korpusas pagamintas iš AISI 304/316 nerūdijančio plieno, užtikrina atsparumą mechaniniams pažeidimams. Intuityvi, jutiklinis skydelis, patvari ir higieniška krosnies kamera, pagaminta iš labai aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Krosnelė gali talpinti maks. 6 GN 1/1 konteineriai. Prietaisas turi LED apšvietimą.
Veikimas – garai pagreitina terminį apdorojimą ir apsaugo nuo paruoštų maisto produktų drėgmės praradimo. Orkaitėje yra 99 kepimo programos 9 etapais, 7 ventiliatoriaus greičiai ir ventiliatoriaus sustabdymo funkcija. Automatinis pašildymas/aušinimas sumažina temperatūros kritimą apdorojimo pradžioje.
Energijos taupymas – puiki korpuso izoliacija, apsauganti nuo temperatūros kritimo, krosnies kameros durys su trigubu stiklu, izoliuojantis langas ir užraktas atidarytoje padėtyje.

 

Kombinuota garų krosnelė užtikrina, kad patiekalai neprarastų maistinių medžiagų ir išlaikytų intensyvią spalvą. Profesionali orkaitė yra būtinas įrenginys  kepyklose, prekybos centruose, maitinimo įmonėse, viešbučiuose, picerijose, kebabinėse ir  restoranuose.

Įrenginys pagamintas pagal Europos Sąjungos standartus.

Krosnelei suteikiama 3 metų garantija, su sąlyga, kad ją sumontuos įgaliotas serviso centras.

Svoris122 kg
Išmatavimai93 × 82 × 79 cm
Būklė

Naujas

Įtampa

380-415V

Galingumas

10.9kW

Galios tipas

Elektrinis

Valymo funkcija

Yra

Temperatūros diapazonas (°C)

30-300

Valdymas

Elektroninis

Garantija

12/36mėn.

Gamintojo kilmės šalis

Čekija

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Konvekcinė orkaitė su garų funkcija RETIGO O611bn 6 GN 1/1 10.9”