Konvekcinė orkaitė su garų funkcija FM Industrial STW 11 GN 7.2kW

9019,00  su PVM

7453,72 € be PVM

  Pristatymas 
           7-10 d.d.

  Kartu komplektuojama
          FM Industrial STW – 1vnt – 1vnt
          Garantijos kortelė
          Pirkimo įrodymas – kvitas / FV

Išankstinis užsakymas

Konvekcinė orkaitė su garų funkcija FM Industrial STW

Kombinuota garų orkaitė yra konvekcinė orkaitė, tačiau ji taip pat atlieka kameros garinimo funkciją. Kombinuotose garų krosnyse, kaip ir konvekcinėse, galima, kepti, blanširuoti, termiškai apdoroti garais, taip pat virti ir kepti žemoje temperatūroje.

FM Industrial STW-Compact kombinuotas garintuvas yra pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Dėl šios priežasties jis yra atsparus mechaniniams pažeidimams ir nereaguoja su maistu. Jame yra lietimui jautrus, intuityvus valdymo skydelis , o rankena yra kairėje durų pusėje. Orkaitėje yra laikmatis 0-999 min. ir nepertraukiamas režimas. Įrenginys gali talpinti 4 GN 1/1 konteinerius 65 mm intervalais, 6 GN 1/1 konteinerius 40 mm intervalais arba 11 GN 1/1 konteinerių 20 mm intervalais.

Kombinuotos garų orkaitės privalumai:

  • Efektyvumas –   aukšta paruoštų patiekalų kokybė, nepaisant orkaitėje esančių porcijų dydžio. Orkaitė turi įvairias kepimo ir garinimo funkcijas bei drėgmės reguliavimą nuo 0 iki 100%.
  • Konstrukcija – korpusas pagamintas iš nerūdijančio plieno, užtikrina atsparumą mechaniniams pažeidimams. Intuityvi, jutiklinis skydelis, patvari ir higieniška krosnies kamera, pagaminta iš labai aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Krosnelė gali tilpti maks. 11 GN 1/1 konteinerių. Įrenginys turi LED apšvietimą.
  • Veikimas – garai pagreitina terminį apdorojimą ir apsaugo nuo paruoštų patiekalų drėgmės praradimo. Krosnelė yra su 10 pakopų ventiliatoriaus greičio reguliatoriumi ir greičio reversu. Programuojamas kaminas leidžia valdyti garą. Prietaisas taip pat turi 3 automatines plovimo programas ir durų jungiklį.
  • Energijos taupymas – puiki korpuso izoliacija, apsauganti nuo temperatūros praradimo, krosnies kameros durys su dvigubu stiklu, izoliuojantis langas.

Kombinuota garų krosnelė užtikrina, kad patiekalai neprarastų maistinių medžiagų ir išlaikytų intensyvią spalvą. Profesionali orkaitė yra būtinas įrenginys  kepyklose, prekybos centruose, maitinimo įmonėse, viešbučiuose, picerijose, kebabinėse ir  restoranuose.

Įrenginys pagamintas pagal Europos Sąjungos standartus.

Norint gauti garantines teises, įrenginys turi būti užregistruotas per 30 dienų nuo pirmojo paleidimo adresu https://stalgast.com/rejestracja

Išmatavimai72 × 77 × 69 cm
Būklė

Naujas

Įtampa

400V

Galingumas

7.2kW

Galios tipas

Elektrinis

Temperatūros diapazonas (°C)

50-270

Valdymas

Elektroninis

Valymo funkcija

Yra

Garantija

12mėn.

Gamintojo kilmės šalis

Lenkija

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Konvekcinė orkaitė su garų funkcija FM Industrial STW 11 GN 7.2kW”