Konvekcinė orkaitė su garų funkcija RETIGO O611 6 GN 1/1 10.9kW

8860,00  su PVM

7322,31 € be PVM

  Pristatymas 
           7-10 d.d.

  Kartu komplektuojama
          Retigo konvekcinė orkaitė 6 – 1vnt
          Garantijos kortelė
          Pirkimo įrodymas – kvitas / FV

Išankstinis užsakymas

RETIGO konvekcinė orkaitė su garų funkcija

Garų orkaitė RETIGO puikiai tinka virtuvei  51–150 porcijų per dieną. Šios krosnelės gali būti montuojamos ant standartinio pagrindo arba ant sieninės konsolės arba tiesiai ant stalo.Šilumos šaltinis yra elektra. Įrenginyje vienu metu gali tilpti 6 GN 1/1 konteineriai (53×32,5 cm).

Retigo kombinuotasis garintuvas aprūpintas būtinomis pagrindinėmis funkcijomis.

Kombinuota garų orkaitė  pagaminta iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Dėl šios priežasties jis yra atsparus mechaniniams pažeidimams ir nereaguoja su maistu. Jame yra lietimui jautrus , intuityvus valdymo skydelis.

Kombinuotos garų orkaitės privalumai:

  • Efektyvumas –   aukšta paruoštų patiekalų kokybė, nepaisant orkaitėje esančių porcijų dydžio. Speciali drenažo sistema ir įmontuotas rekuperatorius leidžia sumažinti vandens sąnaudas.
  • Konstrukcija – korpusas pagamintas iš AISI 304/316 nerūdijančio plieno, užtikrina atsparumą mechaniniams pažeidimams. Intuityvus, jutiklinis skydelis, patvari ir higieniška krosnies kamera, pagaminta iš labai aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Krosnelė vienu metu talpina 6 GN 1/1 indus. Įrenginys turi LED apšvietimą.
  • Veikimas – garai pagreitina terminį apdorojimą ir apsaugo nuo paruoštų patiekalų drėgmės praradimo. Orkaitėje yra 99 kepimo programos 9 etapais ir 7 ventiliatoriaus greičiai. Automatinis pašildymas / aušinimas sumažina temperatūros kritimą apdorojimo pradžioje.
  • Energijos taupymas – puiki korpuso izoliacija, neleidžianti prarasti temperatūros, krosnies kameros durys su dvigubu stiklu, izoliuojantis langas ir užraktas atidarytoje padėtyje.

Kombinuota garų krosnelė užtikrina, kad patiekalai neprarastų maistinių medžiagų ir išlaikytų intensyvią spalvą. Profesionali orkaitė yra būtinas įrenginys  kepyklose, prekybos centruose, maitinimo įmonėse, viešbučiuose, picerijose, kebabinėse ir  restoranuose.

Įrenginys pagamintas pagal Europos Sąjungos standartus.

Krosnelei suteikiama 3 metų garantija, su sąlyga, kad ją sumontuos įgaliotas serviso centras. Naudotojas kiekvieną dieną turi prižiūrėti ir valyti įrenginį naudodamas Retigo rekomenduotas valymo priemones.

Svoris116 kg
Išmatavimai94 × 82 × 116 cm
Būklė

Naujas

Įtampa

380-415V

Galingumas

10.9kW

Galios tipas

Elektrinis

Valymo funkcija

Yra

Temperatūros diapazonas (°C)

30-300

Valdymas

Elektroninis

Garantija

12/36mėn.

Gamintojo kilmės šalis

Čekija

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Konvekcinė orkaitė su garų funkcija RETIGO O611 6 GN 1/1 10.9kW”