Konvekcinė orkaitė su garų funkcija RETIGO B623 6 GN 2/3 3.4kW

9589,00  su PVM

7924,79 € be PVM

  Pristatymas 
           7-10 d.d.

  Kartu komplektuojama
          Retigo konvekcinė orkaitė  – 1vnt
          Garantijos kortelė
          Pirkimo įrodymas – kvitas / FV

Išankstinis užsakymas

RETIGO kombinuota garų orkaitė

Įprasta garų orkaitė RETIGO puikiai tinka virtuvei su galimybe iki 50 porcijų per dieną . Šios krosnelės gali būti montuojamos ant standartinio pagrindo arba ant sieninės konsolės arba tiesiai ant stalo. Šilumos šaltinis yra elektra.

Retigo kombinuotame garintuve yra rankinis dušas ir chemiškai išgraviruota kepimo kamera. Garų generavimo sistema yra tik purškiama. Valdymas atliekamas naudojant jutiklinį skydelį. Orkaitė parduodama kaip pagrindinis komplektas su automatinio plovimo ir lengvo gaminimo funkcijomis, garų pertekliaus išleidimo sklende ir 6 taškų šiluminiu zondu.

Kombinuota garų orkaitė  pagaminta iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Dėl šios priežasties jis yra atsparus mechaniniams pažeidimams ir nereaguoja su maistu. Jame yra 8 colių jutiklinis ekranas , intuityvus valdymo skydelis , o rankena yra kairėje durų pusėje.

Svarbiausi kombinuotos garų orkaitės privalumai:

  • Efektyvumas –   aukšta paruoštų patiekalų kokybė, nepaisant orkaitėje esančių porcijų dydžio. Prietaisas turi rankinį dušą – išorinį vandens šaltinį.
  • Konstrukcija – korpusas pagamintas iš AISI 304/316 nerūdijančio plieno, užtikrina atsparumą mechaniniams pažeidimams. Intuityvi, jutiklinis skydelis, patvari ir higieniška krosnies kamera, pagaminta iš labai aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Krosnelė gali talpinti maks. 6 GN 2/3 talpos. Įrenginys turi LED apšvietimą.
  • Veikimas – garai pagreitina terminį apdorojimą ir apsaugo nuo paruošto maisto drėgmės praradimo. Orkaitėje yra sous-vide, džiovinimo, pasterizacijos, konfitavimo, rūkymo, t.y. specialios programos šiuolaikinei gastronomijai. Automatinis pašildymas / aušinimas sumažina temperatūros kritimą apdorojimo pradžioje.
  • Energijos taupymas – puiki korpuso izoliacija, neleidžianti prarasti temperatūros, krosnies kameros durys su dvigubu stiklu, izoliuojantis langas ir užraktas atviroje padėtyjen.

Kombinuota garų krosnelė užtikrina, kad patiekalai neprarastų maistinių medžiagų ir išlaikytų intensyvią spalvą. Profesionali orkaitė yra būtinas įrenginys  kepyklose, prekybos centruose, maitinimo įmonėse, viešbučiuose, picerijose, kebabinėse ir  restoranuose.

Įrenginys pagamintas pagal Europos Sąjungos standartus.

Krosnelei suteikiama 3 metų garantija, su sąlyga, kad ją sumontuos įgaliotas serviso centras.

Svoris62 kg
Išmatavimai68 × 59 × 60 cm
Būklė

Naujas

Įtampa

380-415V

Galingumas

3.4kW

Galios tipas

Elektrinis

Valymo funkcija

Yra

Temperatūros diapazonas (°C)

30-300

Valdymas

Elektroninis

Garantija

12/36mėn.

Gamintojo kilmės šalis

Čekija

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Konvekcinė orkaitė su garų funkcija RETIGO B623 6 GN 2/3 3.4kW”