Konvekcinė orkaitė su garų funkcija RETIGO B1221b 12 GN 2/1 37.1kW

26900,00  su PVM

22231,40 € be PVM

  Pristatymas 
           7-10 d.d.

  Kartu komplektuojama
          Retigo  konvekcinė orkaitė  – 1vnt
          Garantijos kortelė
          Pirkimo įrodymas – kvitas / FV

Išankstinis užsakymas

RETIGO B 1221b kombinuota garų orkaitė, elektrinis katilas

Garų orkaitė RETIGO puikiai tinka virtuvei su 400–600 porcijų per dieną. Į pagrindinę šios krosnies įrangą įeina Vo 1221 vežimėlis .

RETIGO kombinuotame garpuolyje yra automatinė aktyvaus valymo sistema ir būtinos pagrindinės funkcijos. Patentuota drėgmės šalinimo sistema naudojama tobulai patiekalo spalvai ir švelnumui išgauti. Įrenginyje yra 1000 programų, kurių kiekviena yra 20 žingsnių. Klientas gali sukonfigūruoti įrenginį pagal savo poreikius.

Kombinuota garų orkaitė  pagaminta iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Dėl šios priežasties jis yra atsparus mechaniniams pažeidimams ir nereaguoja su maistu. Jame yra 8 colių jutiklinis ekranas ir intuityvus valdymo skydelis. Rankena yra kairėje durų pusėje.

Svarbiausi kombinuotos garų orkaitės privalumai:

  • Efektyvumas –   aukšta paruoštų patiekalų kokybė, nepaisant orkaitėje esančių porcijų dydžio. Speciali drenažo sistema ir įmontuotas rekuperatorius leidžia sumažinti vandens sąnaudas. Dėl katilo veikimo krosnyje susidaro garai.
  • Konstrukcija – korpusas pagamintas iš AISI 304/316 nerūdijančio plieno, užtikrina atsparumą mechaniniams pažeidimams. Intuityvus, jutiklinis valdymo pultas, patvari ir higieniška krosnies kamera, pagaminta iš labai aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Krosnelė vienu metu talpina 12 GN 1/1 indų. Įrenginys turi LED apšvietimą.
  • Veikimas – garai pagreitina terminį apdorojimą ir apsaugo nuo paruošto maisto drėgmės praradimo. Krosnelė turi 1000 programų 20 pakopų, 7 ventiliatoriaus greičiai ir ventiliatoriaus sustabdymo funkcija. Automatinis pašildymas/aušinimas sumažina temperatūros kritimą apdorojimo pradžioje. Suapvalinti kampai palengvina viryklės valymą.
  • Energijos taupymas – puiki korpuso izoliacija, neleidžianti prarasti temperatūros, krosnies kameros durys su trigubu stiklu, izoliuojantis langas ir užraktas atidarytoje padėtyje.

Kombinuota garų krosnelėužtikrina, kad patiekalai neprarastų maistinių medžiagų ir išlaikytų intensyvią spalvą. Profesionali orkaitė yra būtinas įrenginys  kepyklose, prekybos centruose, maitinimo įmonėse, viešbučiuose, picerijose, kebabinėse ir  restoranuose.

Įrenginys pagamintas pagal Europos Sąjungos standartus.

Krosnelei suteikiama 3 metų garantija, su sąlyga, kad ją sumontuos įgaliotas serviso centras.

Svoris220 kg
Išmatavimai111 × 96 × 134 cm
Buklė

Įtampa

380-415V

Galingumas

Galios tipas

Valymo funkcija

Temperatūros diapazonas (°C)

Valdymas

Garantija

12/36mėn.

Gamintojo kilmės šalis

Čekija

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Konvekcinė orkaitė su garų funkcija RETIGO B1221b 12 GN 2/1 37.1kW”