Konvekcinė orkaitė su garų funkcija Unox ChefLux 7 GN 1/1 10.5kW

4299,00  su PVM

3552,89 € be PVM

  Pristatymas 
           7-10 d.d.

  Kartu komplektuojama
          Konvekcinė orkaitė Unox ChefLux – 1vnt
          Garantijos kortelė
          Pirkimo įrodymas – kvitas / FV

Išankstinis užsakymas

Konvekcinė orkaitė su garų funkcija Unox ChefLux

Kombinuota garų orkaitė yra konvekcinė orkaitė, tačiau ji taip pat atlieka kameros garinimo funkciją. Kombinuotose garų krosnyse, kaip ir konvekcinėse, galima  kepti, blanširuoti, termiškai apdoroti garais, taip pat virti ir kepti žemoje temperatūroje.

Kombinuotas garintuvas yra pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Dėl šios priežasties jis yra atsparus mechaniniams pažeidimams ir nereaguoja su maistu. Įrenginys valdomas rankiniu būdu , yra LED apšvietimas.

Krosnelė parduodama be stovo!

Kombinuotos garų orkaitės privalumai:

  •  Efektyvumas –   aukšta paruoštų patiekalų kokybė, nepaisant orkaitėje esančių porcijų dydžio. Krosnyje yra temperatūros, laiko ir drėkinimo LED indikatorius, taip pat drėgmės reguliavimas nuo 0 iki 100%.
  • Konstrukcija – korpusas pagamintas iš nerūdijančio plieno, užtikrina atsparumą mechaniniams pažeidimams. Patvari ir higieniška krosnies kamera iš labai aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Krosnelė vienu metu talpina 7 GN 1/1 indus. Prietaisas turi LED apšvietimą ir signalizaciją.
  • Naudojimas – garai pagreitina terminį apdorojimą ir apsaugo nuo paruoštų patiekalų drėgmės praradimo. Steam Plus kameros drėkinimo sistema. Daugiafunkcis laiko ir temperatūros ekranas. Air Plus oro cirkuliacijos sistema. Temperatūros diapazonas 80 o C–260 C. Atstumas tarp lentynų kameroje yra 67 mm.
  • Energijos taupymas – puiki korpuso izoliacija, apsauganti nuo temperatūros praradimo, krosnies kameros durys su dvigubu stiklu.

Konvekcinė orkaitė su garų funkcija  užtikrina, kad patiekalai neprarastų maistinių medžiagų. Profesionali orkaitė yra būtinas įrenginys  kepyklose, prekybos centruose, maitinimo įmonėse, viešbučiuose, picerijose, kebabinėse ir  restoranuose.

Įrenginys pagamintas pagal Europos Sąjungos standartus.

Svoris99 kg
Išmatavimai86 × 94 × 96 cm
Būklė

Naujas

Įtampa

400V

Galingumas

10.5kW

Galios tipas

Elektrinis

Temperatūros diapazonas (°C)

Valdymas

Manualinis

Garantija

12mėn.

Gamintojo kilmės šalis

Lenkija

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Konvekcinė orkaitė su garų funkcija Unox ChefLux 7 GN 1/1 10.5kW”