Dujinė konvekcinė krosnis su garų funkcija FM Industrial 20GN 1/1 38kW

21329,00  su PVM

17627,27 € be PVM

  Pristatymas 
           7-10 d.d.

  Kartu komplektuojama
          FM Industrial Gastro-big – 1vnt
          Garantijos kortelė
          Pirkimo įrodymas – kvitas / FV

Išankstinis užsakymas

FM pramoninis Gastro-Big kombinuotas garintuvas

Dujinė kombinuota garų orkaitė yra konvekcinė orkaitė, tačiau ji taip pat atlieka kameros garinimo funkciją. Kombinuotose garų krosnyse, kaip ir konvekcinėse, galima virti, kepti, blanširuoti, termiškai apdoroti garais, taip pat virti ir kepti žemoje temperatūroje.

FM Industrial Gastro-Big kombinuotas garintuvas  pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Dėl šios priežasties jis yra atsparus mechaniniams pažeidimams ir nereaguoja su maistu. Įrenginys valdomas lietimu ir turi LED apšvietimą kameros viduje. Orkaitėje yra šios funkcijos: Steam Control, Clima Control, Multicook, All on Time ir DeltaT. Įrenginyje taip pat yra 120 gaminimo programų 6 etapais.

Svarbiausi kombinuotos garų orkaitės privalumai:

  • Efektyvumas –   aukšta paruoštų patiekalų kokybė, nepaisant orkaitėje esančių porcijų dydžio. Orkaitė turi įvairias kepimo ir garinimo funkcijas bei drėgmės reguliavimą nuo 0 iki 100%.
  • Konstrukcija – korpusas pagamintas iš nerūdijančio plieno, užtikrina atsparumą mechaniniams pažeidimams. Intuityvus 7 colių jutiklinis valdymo skydelis ir rankena dešinėje durų pusėje. Patvari ir higieniška krosnies kamera iš labai aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Krosnelė vienu metu gali talpinti 20 GN 1/1 indų. Pridedamas kelių taškų šerdies zondas padidina krosnies plotį maždaug 3,5 cm.
  • Veikimas – garai pagreitina terminį apdorojimą ir apsaugo nuo paruošto maisto drėgmės praradimo. Krosnelė yra su 10 pakopų ventiliatoriaus greičio valdymu ir atbuliniu greičiu. Prietaisas turi plovimo programas ir durų jungiklį. Dujų galia 38 kW + elektros galia 0,65 kW.
  • Energijos taupymas – puiki korpuso izoliacija, neleidžianti prarasti temperatūros, krosnies kameros durys su dvigubu stiklu, izoliuojantis langas.

Kombinuota garų krosnelėužtikrina, kad patiekalai neprarastų maistinių medžiagų ir išlaikytų intensyvią spalvą. Profesionali orkaitė yra būtinas įrenginys  kepyklose, prekybos centruose, maitinimo įmonėse, viešbučiuose, picerijose, kebabinėse ir  restoranuose.

Įrenginys pagamintas pagal Europos Sąjungos standartus.

Norint gauti garantines teises, įrenginys turi būti užregistruotas per 30 dienų nuo pirmojo paleidimo adresu https://stalgast.com/rejestracja :

Svoris300 kg
Išmatavimai88 × 110 × 190 cm
Būklė

Naujas

Įtampa

400V

Galingumas

38kW

Galios tipas

Dujinis

Temperatūros diapazonas (°C)

50-270

Valdymas

Elektroninis

Valymo funkcija

Yra

Garantija

12mėn.

Gamintojo kilmės šalis

Lenkija

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Dujinė konvekcinė krosnis su garų funkcija FM Industrial 20GN 1/1 38kW”